Výstavy Ulkaine Unique
Výstavy feny Ulkaine Unique z Kovárny ...
Kačka získala tyto tituly:
- Champion SK 2012
- FCI InterChampion CIE 2012
- Grand Champion CZ 2012
- Selekce CZ 2011
- Champion CZ 2011
- Junior Champion SR 2010
- Junior Champion CZ 2010
- Champion CZ 2011
- 5x BOB, Mid & East Europa Junior Winner 2010, BIS tříd pracovních, 5x CACIB, 3x res.CACIB, 2x Národní vítěz, CAC-ČMKU, 9x CAC-CZ, 4x CAC-SK, CWC, 3x Nejlepší mladý plemene, 3x CAJC - SK, 3x CAJC - CZ, kvalifikována na Cruft's 2011, 2x res.CAC-CZ, 2x res.CAC-SK
V hodnocení Top-Ten BO v ČR se umístila jako:
- Nejlepší mladý Tervuerena v ČR 2010 + Nejlepší mladý BO všech variet (96,5 bodu)
Detaily výstav:
datum |
druh, místo |
třída |
ocenění |
rozhodčí |
09.06.2013 |
Speciální, Mladá Boleslav, CZ |
TP |
Výborná 2 |
Jean Lawless, IRL |
08.06.2013 |
Klubová KCHBO, Mladá Boleslav, CZ |
TP |
Výborná 3 |
Michele Bidault, F |
30.11.2012 |
Speciální, Nitra, SK |
TP |
Výborná 1, CAC,
BIS tříd pracovních |
Saskia Vermeylen, B |
05.02.2012 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TCh |
Výborná 1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU |
Brigitte Kremser, SLO |
04.02.2012 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TCh |
Výborná 1, CAC |
Myriam Vermeire, B |
07.01.2012 |
Národní, Brno, CZ |
TV |
Výborná 2, res.CAC |
Jana Miklasová, CZ |
20.11.2011 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
TO |
Velmi dobrá 2 |
Andrzej Zamoyski, PL |
19.11.2011 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
TO |
Výborná 2, res.CAC |
Beata Petkevica, LV |
05.11.2011 |
Mezinárodní, Praha, CZ |
TCh |
Výborná 1, CAC, res.CACIB |
Eva Hájková, CZ |
27.08.2011 |
Mezinárodní, Mladá Boleslav, CZ |
TCh |
Výborná 2, res.CAC |
Hana Pisarčíková, CZ |
25.06.2011 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TCh |
Výborná 3 |
Jaroslav Matyáš, SK |
12.06.2011 |
Speciální, Mladá Boleslav, CZ |
TV |
Výborná 4 |
Jespers Andersson, SWE |
11.06.2011 |
Klubová KCHBO, Mladá Boleslav, CZ |
TV |
Výborná 4 |
Jan Ralph, UK |
28.05.2011 |
Klubová KCHPBO, Kamenný Mlyn, SK |
TO |
Výborná 2, res.CAC |
Pietro Bottagisio, It |
14.05.2011 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
TO |
Výborná 1, CAC, res.CACIB |
Gabriela Ridarčíková, SK |
30.04.2011 |
Mezinárodní, Opole, PL |
TCh |
Výborná 1, CWC, CACIB, BOB |
Malgorzata Supronowicz, PL |
09.04.2011 |
Národní, Ostrava, CZ |
TV |
Výborná 1, CAC, Národní vítěz 2011, BOB |
Jana Miklasová, CZ |
06.02.2011 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TMez |
Výborná 2, res.CAC |
Gert Christense |
05.02.2011 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TMez |
Výborná 1, CAC, CACIB |
Vic Salt, UK |
09.01.2011 |
Národní, Olomouc, CZ |
TMez |
Výborná 1, CAC |
Ing.Ivana Němečková, CZ |
21.11.2010 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
TO |
Výborná 3 |
Petr Řehánek, CZ |
20.11.2010 |
Mezinárodní, Nitra, SK |
TO |
Velmi dobrá 4 |
Miroslav Zidar, SLO |
09.10.2010 |
Mezinárodní, České Budějovice, CZ |
TMez |
Výborná 1, CAC, CACIB, BOB |
Alexandra Grygarová, CZ |
25.09.2010 |
Národní, Brno, CZ |
TMez |
Výborná 1, CAC |
Eva Hájková, CZ |
11.09.2010 |
Klubová KCHBO, Heroltice, CZ |
TMez |
Výborná 2 |
Bente Harlem, NOR |
22.08.2010 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
TMez |
Výborná 1, CAC, res.CACIB |
Denis Kuzejl, SLO |
21.08.2010 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
TMez |
Výborná 1, CAC, CACIB |
Lisbeth Mach, CH |
17.07.2010 |
Národní, Mladá Boleslav, CZ |
TO |
Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB |
Hana Pisarčíková, CZ |
27.06.2010 |
Speciální, Mladá Boleslav, CZ |
TM |
Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene |
Patricia Gaffey, UK |
26.06.2010 |
Klubová KCHBO, Mladá Boleslav, CZ |
TM |
Výborná 2 |
Emanuele Borriero, It |
19.06.2010 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TM |
Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene, BOB |
Hana Pisarčíková, CZ |
04.06.2010 |
Národní, Senec, SK |
TM |
Výborná 1, CAJC |
Jozef Mravík, SK |
16.05.2010 |
Mezinárodní Bratislava, Mid & East Europa Cup, SK |
TM |
Výborná 1, CAJC, Mid & East Europa Junior Winner |
Andrász Korosz, HU |
15.05.2010 |
Mezinárodní, Bratislava, SK |
TM |
Výborná 1, CAJC, kvalifikovaná na Crufts |
Malgorzata Supronowicz, PL |
02.05.2010 |
Národní, Banská Bystrica, SK |
TM |
Výborná 2 |
Jaroslav Zembjak, SK |
10.04.2010 |
Národní, Ostrava, CZ |
TM |
Výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene |
Jaroslav Matyáš, SK |
07.02.2010 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TM |
Velmi dobrá 3 |
Willemijne Van Deijl, NL |
06.02.2010 |
Mezinárodní, Brno, CZ |
TM |
Velmi dobrá 4 |
Miroslaw Redlicki, PL |
23.01.2010 |
Mezinárodní, Trenčín, SK |
TM |
Výborná 2 |
Milan Kadlecaj, SK |
10.01.2010 |
Národní, Olomouc, CZ |
TM |
Výborná 2 |
Alexandra Grygarová, CZ |
17.10.2009 |
Národní, Brno, CZ |
TD |
Velmi nadějná1 |
Ing.Jana Karhanová, CZ |
10.10.2009 |
Klubová, Napajedla, CZ |
TD |
Velmi nadějná 2 |
Liliane de Ridder - Onghena, B |
09.10.2009 |
Speciální, Bratislava, SK |
TD |
Nadějná 3 |
Benoit Thévenon, F |
Vysvětlivky k třídám:
TŠ - třída štěňat
TD - třída dorostu
TM - třída mladých
TMez - mezitřída
TO - třída otevřená
TP - třída pracovní
TV - třída vítězů
TCH - třída šampionů
TVet - třída veteránů
TČ - třída čestná
|